Logo
Wydrukuj tę stronę

Zakończone inwestycje drogowe w Piaskach i Opatowie

Zakończone inwestycje drogowe w Piaskach i Opatowie

Dobiegły końca kolejne inwestycje drogowe realizowane na terenie Gminy Łęka Opatowska tj. przebudowa drogi gminnej w Piaskach oraz przebudowa dróg gminnych ul. Reja i ul. Słowackiego w Opatowie wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

Inwestycja w Piaskach obejmowała wykonanie odcinka drogi o długości około 456 mb i szerokości 4 m wraz z utwardzeniem poboczy o szerokości 0,75m, utwardzeniem zjazdów oraz pogłębieniem istniejących rowów chłonnych. Zadanie to zrealizowało Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A. z Kępna za kwotę 290 114,98  zł. brutto.

Z kolei w zakres robót na ul. Reja i ul. Słowackiego w Opatowie wchodziła przebudowa drogi o długości 146,4m i szerokości 4,5 m, utwardzenie zjazdów oraz wykonanie kanalizacji deszczowej. Prace te wykonało Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe „LARIX” Sp. z o.o.  z Lublińca  za kwotę 238 443,09 zł. brutto.

Podobnie jak w ubiegłych latach Gmina Łęka Opatowska  na prace związane z przebudową dróg dojazdowych do gruntów rolnych otrzymała dofinansowanie z budżetu Województwa Wielkopolskiego.

Gmina Łęka Opatowska - wszelkie prawa do treści zastrzeżone | Polityka prywatności strony
Administrator serwisu: Przemysław Mrózek