Logo
Wydrukuj tę stronę

Zaproszenie i informacja o Dniu Flagi w Poznaniu

Zaproszenie i informacja o Dniu Flagi w Poznaniu

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann zaprasza do wspólnego  uczczenia Dnia Flagi. Już 2 maja o godzinie 12:00 z alei Niepodległości w Poznaniu ruszy Parada Cabrio w barwach narodowych, a przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim nie zabraknie atrakcji dla miłośników motoryzacji i wszystkich, którzy chcą w ten niebanalny sposób świętować jedno z najmłodszych świąt państwowych.

Na paradę kabrioletów z okazji Dnia Flagi, w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz stulecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego, zjadą do Poznania właściciele różnych marek kabrioletów z całego kraju. Nie zabraknie też motoryzacyjnego akcentu przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Dużo dziać się będzie na parkingach przy urzędzie od strony ulicy Kościuszki. Na kilka godzin powstanie tutaj miasteczko samochodowe, w którym będzie można podziwiać kabriolety, wziąć udział w konkursach, a także zdobyć gadżety przygotowane specjalnie na Dzień Flagi w setną rocznicę niepodległości.

Partnerem Parady Cabrio jest LOTTO.

Wszystkich właścicieli kabrioletów, którzy chcą się przyłączyć do świętowania zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gmina Łęka Opatowska - wszelkie prawa do treści zastrzeżone | Polityka prywatności strony
Administrator serwisu: Przemysław Mrózek