Logo
Wydrukuj tę stronę

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI :)

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI :)

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Miniony rok szkolny był dla Was bardzo pracowitym okresem. Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować  za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

 Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku, a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia.

Drodzy uczniowie, pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód, interesujących podróży,  a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Drodzy absolwenci dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami  kolejny krok na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest gmina.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą swoją radą i pomocą.

A za tą trudną pracę w czasie pandemii koronawirusa, tym bardziej chylę czoła i wszystkim dziękuję!

                                                                                

                                                                                       Wójt Gminy Łęka Opatowska

                                                                                               /-/ Adam Kopis

Gmina Łęka Opatowska - wszelkie prawa do treści zastrzeżone | Polityka prywatności strony
Administrator serwisu: Przemysław Mrózek